Logo
Logo
Kurumsal - Masaksesuar.com.tr
image
image
HAKKIMIZDA

MAS Mutfak Aksesuarları 2018 yılı itibariyle mutfak ve mobilya aksesuarları sektöründe faaliyet gösterme amacıyla kurulmuştur.

Firmamız 6.000 m2 kapalı alan ve 120 çalışanı ile İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde üretime başlamış olup,son teknoloji üretim hattıyla kaliteli ve fonksiyonel ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Başlıca 9 ürün grubumuz olup,bunlar;kiler,çekmece sepeti,köşe dolabı,dolap içi,bar,döner sepet,set arası,gardırop ve ayak gruplarıdır.

Bugün geldiğimiz noktada özellikle mutfak aksesuarlarında ergonomik ve dekoratif ürünleri doğru fiyatlama ve en iyi termin ile siz değerli müşterilerimize sunmanın heyecanı içindeyiz.

Birlikte çalışma dileklerimizle...

image
VİZYONUMUZ

 

Mutfak ve mobilya aksesuarları sektöründe yenilikçi ve fonksiyonel ürünler geliştirerek ulusal ve uluslararası pazarda güvenilir ve saygın bir marka yaratmaktır.

image
MİSYONUMUZ

 

Mutfaklarda kullanılan aksesuarların kalite ve fonksiyonelliklerini en üst seviyede geliştirerek müşteri ihtiyacını karşılamak ve değişen ihtiyaçlara uygun olarak farklı aynı zamanda da akılcı aksesuarları pazara sunmaktır.

image
ŞİRKETLERİMİZ
image image image